Forum Jewgienij Pluszczenko Strona Główna Jewgienij Pluszczenko
Polskie Forum Fanów Króla Lodu i Lodowiska Ogólnie :)
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy    GalerieGalerie   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Sezon 2005/2006 za nami! Jak go oceniacie?
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Jewgienij Pluszczenko Strona Główna -> Wydarzenia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Phara
Właścicielka lodowiska :)
Właścicielka lodowiska :)



Dołączył: 09 Kwi 2006
Posty: 1768
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Wwa

PostWysłany: Nie 17:43, 09 Kwi 2006    Temat postu: Sezon 2005/2006 za nami! Jak go oceniacie?

Coś Was zaskoczyło? Zadowoliło? Nie spodobało się? Zasmuciło? A może coś sprawiło, że nie zapomnicie tego sezonu tak łatwo...?

Mnie osobiście zadowoliło to, że Plush zdobył swoje upragnione złoto olimpijskie. Cieszyłam się razem z nim Smile
Niezwykłe było też to, z jakim hartem ducha Evan Lysacek poradził sobie z przeciwnościami losu w postaci choroby i zdołał tak dobrze zakończyć sezon...

Niestety również bardzo zasmucił mnie pech, który spotkał Johnny'ego Weira na tych ostatnich imprezach: Igrzyskach i Mistrzostwach Świata. Nie chcę tu zaczynać dyskusji o tym, czy spadek z drugiego miejsca na piąte na IO był absolutnie jego winą czy nie... zaś jeśli chodzi o MŚ no to po prostu pech go spotkał, ta kontuzja pleców. Zdarza się. Każdy łyżwiarz kiedyś przez to przechodzi.

A Wy? Jakie są Wasze impresje dotyczące tego sezonu?


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Vivi
Właścicielka lodowiska :)
Właścicielka lodowiska :)



Dołączył: 02 Kwi 2006
Posty: 1817
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 4 razy
Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Nie 18:02, 09 Kwi 2006    Temat postu:

Podobne. Cieszyłam się olimpijskim złotem Jewgienija, a potem jego tytułem Mistrza Europy (wiem, to było wcześniej, ale wtedy nie byłam jeszcze zakręcona na jego punkcie Smile). Też był chory na tych mistrzostwach, a wcześniej miał dwie operacje i wielu mówiło, że nie będzie w stanie wygrać na Igrzyskach. A on co?? A on pojechał i pokonał wszystkich z lekkością i swobodą. To było piękne.
Jeśli jesteśmy przy igrzyskach, to trochę rozczarował mnie brak medalu Lysacka, ale nie wiedziałam, że był wtedy chory. Jeśli tak, to to jest i tak duży sukces. Jego walka w dowolnym była fantastyczna i niewiele brakowało, a zamieniłby się miejscem z Buttlem. O Weirze wolę nie wspominać. Jest młody, niedoświadczony, ale do następnych Igrzysk nauczy się skakać poczwórne SmileSmileSmile. Poza tym na igrzyskach cieszyłam się medalami Navki i Kostomarova oraz Totmianiny i Marynina. Byli świetni i zasługiwali na te złota. Podziwiam też Zhang&Zhang = zdobyć srebro po takim upadku... To wyglądało strasznie. Ona jest taka chudziutka, ma nogi jak patyczki, wydawało się, że pękną jak zapałki po czymś takim. A ona wstała, a za chwilę skakała potrójne axle... Trochę współczułam Irinie Słuskiej. Miałam nadzieję, że zdobędzie złoto, tymczasem skończyło się na brązie. Arakawa była naprawdę dobra, ale ona sama nie spodziewała się zwycięstwa. A gdyby nie ten upadek Iriny... Ehhh, lubię rosyjskich łyżwiarzy..Smile

Do sezonu zaliczają się też Mistrzostwa Świata, których z powodu irracjonalnej pory nie oglądałam Smile. Widziałam tylko pokaz Lambiela (ekhmm, spuśćmy zasłonę milczenia Smile). Cieszę się, że wygrał drugi raz - należało mu się. No i brąz Lysacka - też dobrze Smile. Ucieszyłam się jeszcze, kiedy Fumie Suguri zdobyła medal. Skromna, niepozorna dziewczyna, ciuła gdzieś tam po cichutku umiejętności i punkty i zdobywa coraz więcej. Myślę, że kiedyś zdobędzie złoto. Zwycięstwo Kimmie Meisner mnie zaskoczyło. Mam nadzieję, że nie zaszumi jej za bardzo w głowce...

Ogólnie, w sezonie nie zabrakło emocji. Oglądaliśmy mnóstwo szczęśliwych chwil, radosnych twarzy, ale upadków też nie brakowało. Podobnie jak emocji, a w sporcie to zawsze jest plus Smile.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Phara
Właścicielka lodowiska :)
Właścicielka lodowiska :)



Dołączył: 09 Kwi 2006
Posty: 1768
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Wwa

PostWysłany: Nie 18:59, 09 Kwi 2006    Temat postu:

Zgadzam się co do Zhang&Zhang. Ich upadek był okropny, widziałam to na żywo. Niesamowite, jak ona się zawzięła i podniosła... dalszy ciąg ich programu był doprawdy rewelacyjny jeśli wziąć pod uwagę ból jaki czuła. Myślę, że w pełni zasłużyli na drugie miejsce.

Co do Weira... no cóż, nie będę ukrywać, że bardzo go lubię, zarówno ze względu na jego styl jazdy jak i na ciekawą osobowość... i nie tylko Smile w każdym razie widziałam jego wszystkie występy na MŚ i było mi żal tego problemu z plecami, to naprawdę było widać na jego twarzy. No ale mam nadzieję, że następnym razem będzie w stanie pokazać wszystko co najlepsze... i też życzę mu udanych poczwórnych Wink

Co do Lambiela... szczerze to nie chciałam, żeby po raz drugi zdobył Mistrzostwo, ale jak już stało się to faktem to stwierdziłam, że tak właściwie to cieszę się razem z nim, tak naprawdę to nie potrafię go nie lubić Smile

Jeśli chodzi ogólnie o pary taneczne... nie bardzo się orientuję w tym temacie, ale zgodzę się z tym co napisałaś. I współczuję Irinie. Na pewno w głębi duszy czuła, że zdobędzie złoto, a tu taki obrót sprawy... nie widziałam longa więc nic nie mogę powiedzieć, ale podobno Shizuka sobie zasłużyła na to złoto. A zresztą - niech się Japończycy cieszą, w końcu to ich jedyny medal na IO Smile

Fumie Suguri jest już bardzo doświadczoną zawodniczką, więc to dobrze że zdobyła medal. Myślę, że należał jej się Smile

Rzeczywiście, ten sezon obfitował w wiele niespodzianek - tak miłych jak i niekoniecznie...


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
undertakerowo
Kierowniczka lodowiska :)
Kierowniczka lodowiska :)



Dołączył: 09 Kwi 2006
Posty: 251
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 1 raz
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: zewsząd

PostWysłany: Nie 19:32, 09 Kwi 2006    Temat postu:

pharalanx....co znaczy "widziałam to na żywo" w Twojej wypowiedzi dot. Zhang&Zhang??? zaczynam być zazdrosna...

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Phara
Właścicielka lodowiska :)
Właścicielka lodowiska :)



Dołączył: 09 Kwi 2006
Posty: 1768
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Wwa

PostWysłany: Nie 19:35, 09 Kwi 2006    Temat postu:

Na żywo - tak, ale nie byłam tam jeżeli o to Ci chodzi. Nie... a chciałabym:)
Myślę, że pojawię się na przyszłorocznych ME, więc to mi trochę zrekompensuje te wszystkie imprezy łyżwiarskie na których nie byłam... ech... Wink


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Vivi
Właścicielka lodowiska :)
Właścicielka lodowiska :)



Dołączył: 02 Kwi 2006
Posty: 1817
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 4 razy
Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Nie 19:45, 09 Kwi 2006    Temat postu:

Wooooooooooooow....Jedziesz do Warszawy???? Ależ Ci zazdroszczę... Ja nie mam na to szans - nie mam kasy i rodzice by mnie nie puścili, ale cieszę się, że będziemy mieć specjalnego wsyałnnika Smile. Jak spotkasz Plusha, to mu przeslij całusa ode mnie Laughing

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Phara
Właścicielka lodowiska :)
Właścicielka lodowiska :)



Dołączył: 09 Kwi 2006
Posty: 1768
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Wwa

PostWysłany: Nie 19:49, 09 Kwi 2006    Temat postu:

Zamierzam Smile Marne są szanse, żeby na ME przyjechali amerykańscy albo kanadyjscy łyżwiarze, więc moje uwielbienie trochę zmniejszy swój zasięg w hali Wink a jego epicentrum będzie Plush, rzecz jasna! No... i może troszkę skorzysta też Lambiel, bo nie potrafię go nie lubić... Ale Plush w tym wypadku ma pierwszeństwo Wink

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
undertakerowo
Kierowniczka lodowiska :)
Kierowniczka lodowiska :)



Dołączył: 09 Kwi 2006
Posty: 251
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 1 raz
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: zewsząd

PostWysłany: Nie 20:57, 09 Kwi 2006    Temat postu:

Wierzycie, że przyjedzie??? Confused ja już pomału tracę nadzieję..chociaż, jeśli miałoby się okazać, że jednak to prawda..to naturalnie, już tam jestem...

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Phara
Właścicielka lodowiska :)
Właścicielka lodowiska :)



Dołączył: 09 Kwi 2006
Posty: 1768
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Wwa

PostWysłany: Nie 20:59, 09 Kwi 2006    Temat postu:

Ja wciąż wierzę Wink zresztą on sam jeszcze nie jest pewny z tego co słyszałam... ale będę mu cały rok wysyłać fluidy: "przyjedź! przyjedź!" więc prawdopodobnie będzie. Trzymam kciuki, musi być! Smile

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Vivi
Właścicielka lodowiska :)
Właścicielka lodowiska :)



Dołączył: 02 Kwi 2006
Posty: 1817
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 4 razy
Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Nie 21:06, 09 Kwi 2006    Temat postu:

Niom... Ja myślę, że jednak się zdecyduje jeszcze zostać. Kocha łyżwiarstwo, a rewie to nie to samo. Zresztą, można w nich występować do czterdziestki, więc się jeszcze najeździ...A w sporcie jeszcze ma parę rzeczy do zrobienia. Skoczy wreszcie tego poczwórnego lutza i salchowa, zdobędzie kilka tytułów....Byłoby cudownie...

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Phara
Właścicielka lodowiska :)
Właścicielka lodowiska :)



Dołączył: 09 Kwi 2006
Posty: 1768
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Wwa

PostWysłany: Nie 21:12, 09 Kwi 2006    Temat postu:

No właśnie! Tylko dlatego zrezygnował z tegorocznych MŚ ponieważ był skupiony na zdobyciu olimpijskiego złota, więc to nie oznacza, że rezygnuje ze zdobywania tytułów. Coś czuję, że dwa złota Lambiela dały mu do myślenia i już następnym razem nie odda mu go tak łatwo Wink
No i myślę, że jeszcze kilka tytulików Mistrza Europy naprawdę wyjdzie mu tylko na dobre. Pod wpływem swoich własnych słów, coraz bardziej zaczynam wierzyć, że przyjedzie, lol... Very Happy


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
undertakerowo
Kierowniczka lodowiska :)
Kierowniczka lodowiska :)



Dołączył: 09 Kwi 2006
Posty: 251
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 1 raz
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: zewsząd

PostWysłany: Nie 21:25, 09 Kwi 2006    Temat postu:

A ja myślę, że Żenia nie obawia się innych rywali..bardziej chyba boi się tej niespodzianki, jaką szykuje Miszin..w sensie, że ma jakiegoś niezwykle dobrze zapowiadającego się łyżwiarza..jeszcze jednak b. młody..wydaje mi się, że Rosjanom mogą zagrozić jedynie Rosjanie.. co do ME w W-wie..byłoby cudnie..a nawet przecudnie..

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Vivi
Właścicielka lodowiska :)
Właścicielka lodowiska :)



Dołączył: 02 Kwi 2006
Posty: 1817
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 4 razy
Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Nie 21:25, 09 Kwi 2006    Temat postu:

No widzisz Smile. A z tymi MŚ to nie do końca tak. Po prostu jest taka tradycja, że mistrzowie olimpijscy nie jadą w sezonie olimpijskim na Mistrzostwa Świata. I postanowił się dostosować, a przy okazji pobyć trochę z rodzinką Smile.

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Phara
Właścicielka lodowiska :)
Właścicielka lodowiska :)



Dołączył: 09 Kwi 2006
Posty: 1768
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Wwa

PostWysłany: Nie 21:28, 09 Kwi 2006    Temat postu:

Ach, no chyba że tak. Ale coś mi się wydaje, że to nie tyle tradycja ile zwyczaj który po prostu jest i nikt się specjalnie do niego nie stosuje :p po prostu to normalne dla olimpijskich mistrzów, że po tak trudnym okresie zakończonym zwycięstwem chcą odpocząć... no - na jedno wychodzi właściwie Smile

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
owlet
Właścicielka lodowiska :)
Właścicielka lodowiska :)



Dołączył: 09 Kwi 2006
Posty: 2372
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 1 raz
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: z dziupli xD

PostWysłany: Śro 22:30, 12 Kwi 2006    Temat postu:

undertakerowo napisał:
A ja myślę, że Żenia nie obawia się innych rywali..bardziej chyba boi się tej niespodzianki, jaką szykuje Miszin..w sensie, że ma jakiegoś niezwykle dobrze zapowiadającego się łyżwiarza..jeszcze jednak b. młody..wydaje mi się, że Rosjanom mogą zagrozić jedynie Rosjanie.. co do ME w W-wie..byłoby cudnie..a nawet przecudnie..


Eeee... What? Kto jest tą niespodzianką? Skąd masz takie info, Underku? Confused
No, mam nadzieję, że Miszin nie zostawi Pluszaka na lodzie (hehehe, ale mi się udało Wink )!
I mam nadzieję, że się Żenia zdecyduje zanim będzie można kupić bilety, bo jeśli on tam przyjedzie, to ja chyba będę wysłanniczką nr 2 Laughing . A przynajmniej fajnie by było... Rolling Eyes


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
undertakerowo
Kierowniczka lodowiska :)
Kierowniczka lodowiska :)



Dołączył: 09 Kwi 2006
Posty: 251
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 1 raz
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: zewsząd

PostWysłany: Czw 13:32, 13 Kwi 2006    Temat postu:

a stąd...Smile

[link widoczny dla zalogowanych]

też nie wiem, kogo miał na myśli...ale on wie, co mówi..a że dużo wie, to dużo mówi...Wink


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
owlet
Właścicielka lodowiska :)
Właścicielka lodowiska :)



Dołączył: 09 Kwi 2006
Posty: 2372
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 1 raz
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: z dziupli xD

PostWysłany: Nie 22:22, 23 Kwi 2006    Temat postu:

Yhym, czytałam to... Ale czy on tak nie mówi dlatego, że po prostu wierzy, że prędzej czy później znów będzie jakiś Rosyjski Mistrzunio? Sądzisz, że ma na myśli kogoś konkretnego?

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Vivi
Właścicielka lodowiska :)
Właścicielka lodowiska :)



Dołączył: 02 Kwi 2006
Posty: 1817
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 4 razy
Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Pon 4:42, 24 Kwi 2006    Temat postu:

A nie sądzicie, że on ma na myśli Artura Khila?? To uczeń Mishina, taki mały blondasek, który pojawia się na bardzo wielu pokazach, na których jest Żenia, w różnych programach tv też, zdobył już ileśtam medali na jakichś juniorskich imprezach i generalnie wszyscy porównują go do Plushenki, łącznie z nim samym. Kojarzycie go??





Wejdźcie zresztą [link widoczny dla zalogowanych]


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Dorota
Novice
Novice



Dołączył: 12 Kwi 2006
Posty: 61
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: krakow

PostWysłany: Pon 7:43, 24 Kwi 2006    Temat postu:

Laughing ja go kojarze, rośnie zapewne przyszły mistrz Wink
aww słodkie te zdjątka, mały " męcizna" na lodzie
no no jakie nóżki prawie jak plushaka Laughing
widziałam gdzieś zdjęcie jego i Żeni na treningu..słodkie dwa blondaski lol
poszukam...
wiecie może czy miszin kogoś jeszcze trenuje?
bo wiem że ma uczulenie na płeć żeńską
swoją drogą to ja się nie dziwie baby tylko marudzą,są zazdrosne, w kółko płaczą, mają "złe" dni i generalnie paszcza im się nie zamyka lol Laughing


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Phara
Właścicielka lodowiska :)
Właścicielka lodowiska :)



Dołączył: 09 Kwi 2006
Posty: 1768
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Wwa

PostWysłany: Pon 14:02, 24 Kwi 2006    Temat postu:

He... he... ten Biellman i podniesienie nogi mnie trochę... zbiło z krzesła... nieźle, jak na takie małe to-to (znaczy ja nie chcę nic sugerować, ale chyba przyzwyczailiśmy się do nieco starszych łyżwiarzy, nie?)... każdy zaczynał od zera... ale ten widocznie szybko wspiął się na wyżyny... 9 lat... w jakim wieku zaczął jeździć? Coś czuję, że będzie z niego Mistrzunio Nowego Pokolenia Smile

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Jewgienij Pluszczenko Strona Główna -> Wydarzenia Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Regulamin